8/12/2018

PORADNIK REMONTOWYRemont jest jednym z bardziej stresujących wydarzeń w życiu. Większość podchodzi do tematu niewystarczająco przygotowana, bo i gdzie mielibyśmy się tego nauczyć?
Zazwyczaj nauka jest bardzo bolesna i odbywa się na bieżąco. Wiele, ale nie wszystkie, sytuacji można uniknąć podejmując odpowiednie działania wcześniej. Nie chodzi o to, aby być alfą i omegą w "budowlance" ale zdawać sobie sprawę gdzie może pojawić się problem i jak odpowiednio wcześniej się do tego przygotować. W związku z tym zaczynamy cykl, który nakreśli wiele problemów jakie zdarzają się podczas remontu, a jednym z głównym przykładów posłuży nam remont mieszkania jakiego dopuścili się pewni Panowie. Tak ku przestrodze pokażemy co może się przydarzyć podczas pracy "fachowców". Jeśli macie jakieś konkretne pytania piszcie w komentarzach postaramy się przeanalizować temat remontu możliwie jak najlepiej.

3 komentarze :

  1. Chyba "pokażemy" a nie "pokarzemy" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj remont potrafi dać niejednemu w kość. Ja jak mam być szczery to wole wszystko powoli i dokładnie robić sam, niż zatrudniać ekipy od takich zadań.

    OdpowiedzUsuń