12/12/2014

ROZŚWIETL SWOJE WNĘTRZE

Święta Bożego Narodzenia zbliżają sie coraz szybciej.

Jeszcze kilka długich dni i będziemy wraz z bliskimi cieszyć się magią tego wyjątkowego czasu. Wielu z nas już dawno zaczęła kompletowanie świątecznych dekoracji. W sklepach nie brakuje asortymentu pozwalającemu na udekorowanie naszych domów świątecznymi gadżetami. Wybór jest ogromny od zwykłych lampek po wmyślne stworzonka, zwierzątka girlandy itp. My dziś skupimy się jednak na rozświetleniu naszych domów od wewnątrz. 

Na bożonarodzeniowych jarmarkach dostępne są przeróżne rodzaje świątecznych ozdób świetlnych. Oczekiwania tych, którzy pragną sami stworzyć orginalne dekoracje, jak i tych, którzy zdecydują się na gotowe uformowane materiały, z pewnością zostaną sprostane.


Pokazane wyżej ozdoby pozwolą udekorować okna, witryny czy choinki. Sprawmy sobie i naszej rodzinie serdeczny, ciepły świąteczny klimat.

Ozdabiając swoje wnętrze nie zapominaj o pokoju najmłodszych domowników. Tu również masz do dyspozycji niezliczone wariacje i kompozycje. Ja przedstawiam tylko niektóre z nich.Oświetleniem świątecznym stworzysz również romantyczny i przyjemny klimat w swoim wnętrzu. Taka sceneria jest prawdziwie przyjemna dla oka. Tak jak świece, dekoracyjne oświetlenie pomoże swym blaskiem rozjaśnić okno, jego błysk będzie się odbijał w szybie, a tym samym będzie tworzył nastrojowe wrażenie. 

Zawieś na ścianie lampki typu "cotton balls", sznur kryształków, lub zwykłych drobnych lampek, a padające na nie światło po zmroku nacieszy Twoje oko do syta. 
 Ożywmy designerskimi świecznikami również nasze pokoje. Takie ozdoby są źródłem naturalnego i ciepłego światła. Dla miłośników nieco nowocześniejszych rozwiązań zaproponować mogę efektywne lampki w kształcie gwiazdy czy innych świątecznych symboli. Kryształkowe kule sprawią, że na ścianach będzie się rozgrywał teatr światła i cienia. Sprawiają, że wieczorami bezkarnie zagłębimy się w magię świąt!!!

Wesołych... ;-)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz